Informatii suport tehnic pe Whatsapp la nr 0799 139 160 sau Click aici! 
Program: Luni-Vineri 09:00-16:00 / brolexstore@gmail.com

Furtun aspirator Nilfisk 82214700 Original

103,68 RON (TVA inclus)
Livrare in 1-7 zile lucratoare
Cod produs - SKU 9201158
Disponibil in stoc
15 Lei- EasyBox, Locker
22 Lei- Plata card
28 Lei- Plata ramburs- Valoare comanda sub 400 lei

Descriere

Furtun pentru aspirator Nilfisk 82214700 Original

Date tehnice:

Lungime: 1,9m

Culoare: negru / gri deschis

Diametru furtun: 29,5mm

Diametru conectare aparat: 31mm

Diametru conectare tub telescopic: 26mm

Compatibil cu:

COUPE 18450001
COUPE NEO POWER BLANC EU 107413457
COUPE COUPÉ NEO PARQUET 18450411
COUPE NEO POWER ORANGE EU 18451153
COUPE COUPÉ NEO EXTRA 18450421
COUPE POWER 18451141
COUPE COUPÉ 184500001
POWER COUPE 18451140
COUPE COUPÉ SPÉCIAL 18450301
MINI COMPACT COUPE EXTRA

Detalii

SKU
9201158
Categorii
Brand
Producator piesa
Nilfisk

Recenzii

Detii sau ai utilizat produsul?
Click aici!! pentru recenzie produs!